Загрузка
Історія Дня святого Валентина

Історія Дня святого Валентина

Думаєте про купівлю букета троянд для коханої людини в цей День святого Валентина?

До теперішнього часу ви, ймовірно, помітили сильний зв'язок між любов'ю і червоними трояндами, що робить червону квітку очевидною квіткою на День святого Валентина. Ви колись замислювалися, чому ми даруємо саме троянди на День святого Валентина? Чи чомусь ми взагалі відзначаємо День святого Валентина?

Зв'язок між червоними трояндами, святкуванням Дня святого Валентина та романтикою виник напрочуд нещодавно: мистецтво вираження емоцій за допомогою різних кольорів було створено у вікторіанську епоху, надаючи кольорам символічного значення. Ця символічна традиція називається «мовою кольорів». Кожен тип квітки та колір передають одержувачу кольорів унікальне послання. Інтерес до флористики було створено висловлювання емоцій через суворість вікторіанського суспільного етикету. Були створені та опубліковані словники квітів, у яких докладно розповідається про значення кожної квітки, про те, як уявляти та комбінувати квіти, щоб передати намічене повідомлення. Червона троянда символізувала вираз справжнього кохання чи пристрасті, звідси асоціація з поданням червоних троянд на День святого Валентина.

 

Отже, як насправді розпочався День святого Валентина?

Існує безліч історій про походження Дня святого Валентина, кожна з яких містить у собі послання любові, хаосу та пристрасті.

Одна історія розповідає нам, що, як повідомляється, імператор Клавдій II убив двох чоловіків на ім'я Валентин, зробивши їх мучениками, а католицька церква відзначила їхнє жертвопринесення Днем Святого Валентина.

Інший описує Валентина як римського священика, який укладав таємні шлюби з молодими коханцями після того, як вони були оголошені поза законом. Зважаючи на все, Валентин закохався в дочку тюремника і підписав любовний лист «Від твого Валентина», перш ніж був страчений за злочини проти церкви. Через багато років такі літературні діячі, як Шекспір, романтизували цей день у художній літературі, набираючи популярність завдяки романтичній літературі і назвавши себе вашим Валентином.

Найстаріша з віршів «Валентин», що збереглися, - це вірш, написаний французькою мовою в 1415 році Чарльзом герцогом Орлеанським своїй дружині, яке було відправлено після ув'язнення в лондонському Тауері. Друга – англійський вірш, написаний жінкою у 1477 році своєму нареченому.

Поряд із традицією дарувати квіти, щоб виразити прихильність, вікторіанці першими створили ретельно продумані листівки до дня святого Валентина, щоб висловити прихильність і зробити роздачу карток звичайною практикою. Ця європейська традиція зрештою була перенесена до США та викликала масове виробництво романтичних листівок Естер Хоуленд та Холлмарк у 1800-х роках, відзначаючи споживче свято, яке ми тепер називаємо Днем святого Валентина.

До цього дня червоні троянди та листівки до Дня всіх закоханих залишаються головними символами свята та вираженням кохання.

 

Які квіти подарувати на 14 лютого?

Звичайно, у цьому питанні лідирують червоні троянди. Ці квіти – символ пристрасті, кохання, прихильності. Якщо ваші стосунки лише починаються, можна подарувати рожеві троянди. Такий колір говорить про симпатію, захоплення. Білі троянди – це символ чистоти та невинності. Такі троянди підійдуть для боязких натяків про почуття.

Скільки троянд подарувати на день закоханних?

Не варто заганяти себе у рамки. Троянди – це завжди про почуття, і тому одержувачка прийме будь-яку кількість троянд із великим задоволенням та радістю. Звісно, ​​великі букети зачаровують із великим ефектом. Букет із 25 троянд буде виглядати солідно та впевнено, а букет із 51 або 101 троянди – це безкомпромісна перемога за увагу вашої обраниці.

 

03.12.2021

Також радимо переглянути

Букет зі 101-ї червоної троянди «Слова кохання»

Пристрасний букет зі 101 класичної червоної троянди Ель Торо допоможе висловити найпалкіші почуття коханій людині.

3 939 грн

Букет з 25-ти червоних троянд «Замість 1000 слів»

25 розкішних троянд темно-червоного кольору допоможуть висловити найпалкіші почуття. Цей вишуканий букет із солодко-терпким ароматом підкорить кожного.

900 грн

  Детальніше
Букет з 19-ти гілок пудрових піоноподібних троянд «Бомбастік»

Надзвичайно тендітні троянди Бомбастік – найкращий  спосіб підкреслити ніжність та неповторність кожної жінки.

1 197 грн

  Детальніше

Читайте також

Стереотипи про жовті квіти: реабілітуємо жовті троянди

Коли дарують жовті троянди, до чого це - вивчаємо історію та легенди

Детальніше  »

 

Хочете подарувати особливий букет?

Напишіть нам, і ми втілимо вашу ідею в життя!

Онлайн-бутік троянд у Києві