Загрузка
Як довго зберігаються троянди у вазі: повне керівництво з порадами та рекомендаціями

Як довго зберігаються троянди у вазі: повне керівництво з порадами та рекомендаціями

 

Троянди є символами любові, але можуть означати дружбу і чистоту, залежно від їхнього кольору. Незважаючи на це, вони, мабуть, найулюбленіші квіти, і ми часто даруємо їх усім нашим близьким, чи то член сім'ї, чи кохана людина. Ви коли-небудь думали, як довго вони можуть залишатися свіжими і, можливо, як зробити так, щоб вони простояли ще довше? Ось повне керівництво, щоб запропонувати вам всю необхідну інформацію про те:

* Як довго стоять троянди у вазі

* Як довго зберігаються троянди після зрізання

* Як довго зберігаються пелюстки

* Як зробити так, щоб ваші троянди довше стояли у вазі

Як довго живуть троянди у вазі?

Мінімальний термін життя зрізаної трояндиодин тиждень, але також можна зробити так, щоб вони простояли довше. Це тільки в тому випадку, якщо ви дотримуєтеся конкретних інструкцій щодо того, як зрізати троянди, як їх підгодовувати і коли міняти воду. Ці фактори істотно впливають на те, як довго троянди простоять у вазі.

 

Як довго зберігаються троянди після зрізування?

Якщо ви зріжете троянди і не помістите їх у воду, вони можуть простояти лише кілька годин. Це визначається іншими факторами навколишнього середовища, такими як вологість та тепло. Якщо ви плануєте зрізати свіжі троянди і поставити їх у вазу, вам слід підготувати все до того, як зрізати їх, щоб мінімізувати час, проведений без води.

 

Як довго живуть пелюстки троянд?

Якщо ви плануєте романтичне побачення, ви можете поставити питання, як довго ви можете зберігати пелюстки троянд, перш ніж вони зав'януть. Зірвані пелюстки можуть зберігатися до трьох днів.

Як продовжити термін зберігання троянд у вазі?

Якщо ви хочете, щоб троянди простояли тиждень або навіть довше, ви можете виконати кілька простих кроків. Переконайтеся, що ви підготували всі інструменти, перш ніж різати їх, якщо це можливо. Зведення до мінімуму час, який вони проводять поза водою, допомагає квітці довше залишатися здоровою.

Таким чином, перший крок – переконатися, що у вас чиста ваза. Використовуйте антибактеріальне мило та теплу воду, щоб ретельно очистити її; причина, чому це важливо, у тому, що у брудних вазах є мікроби і відкладення з водопровідної води, які скорочують життя троянд.

По-друге, спробуйте замінити водопровідну воду для ваших троянд очищеною або дистильованою водою. Іншими словами, бутильована вода допомагає вашим зрізаним трояндам довше зберігатися. Якщо у вас немає доступу до цього або ви надаєте перевагу використанню води з-під крана, ви можете налити воду у вазу і поставити її в холодильник на ніч. Це допоможе розсіяти хлор перед додаванням троянд, що зрізають.

Ще один трюк, який допоможе вашим зрізаним троянам довше зберігатися - це додати спеціальний засіб для продовження терміну життя квітів "Флора-Актив". Розведіть 1 пакетик на 1 літр холодної води і можете не перейматися тим, що у воді заведуть шкідливі бактерії.

 

Троянди сохнуть швидше, якщо вони знаходяться під прямим сонячним промінням або поруч із джерелом тепла. Якщо у ваших кімнатах досить жарко, ви можете розмістити їх поряд із будь-яким джерелом повітряного потоку, наприклад, відкритим вікном або головним входом. Тепло змушує ваші троянди в'янути набагато швидше.

Коли справа доходить до вибору кращого місця для свіжозрізаних троянд, вам потрібно уникати розміщення їх поряд із продуктами, наприклад, поряд із вазою з фруктами. Старіючі фрукти та овочі виділяють етилен - з'єднання, через яке ваші троянди в'януть швидше. В якості альтернативи, якщо ви зрізали троянди занадто рано і хочете, щоб вони швидше зацвіли, ви можете розмістити їх поруч із фруктами та овочами.

Після того, як ви поставили зрізані троянди у вазу, ви повинні міняти воду кожні один-три дні. Найкраще подивитися на воду і замінити її, коли вона здається каламутною. Наявність свіжої води запобігає накопиченню бактерій, які можуть атакувати ваші троянди, а також допомагає уникнути неприємних запахів. Коли мінятимете воду, не забудьте додати рідкий засіб «Флора-Актив». Ми рекомендуємо наливати води на третину довжини троянди.

Коли знову наповните вазу свіжою водою, ви можете обрізати 1 см стебел. Використовуючи гострі, чисті ножиці або лезо, зріжте стебла під кутом. Вища поверхня стебла, що контактує з водою, гарантує, що ваші троянди будуть достатньо зволожені. Якщо ваше лезо або ножиці тупі, це може погіршити ситуацію, оскільки ви можете пошкодити клітини. Якщо ви іноді обрізаєте стебла, це допоможе вашим троянам простояти ще один тиждень і навіть більше.

Якщо ви купуєте троянди в офлайн магазині, переконайтеся, що ви вибрали квіти, які виглядають добре зволоженими. Троянди повинні бути свіжими, якщо ви хочете, щоб вони простояли довше, а також важлива якість рослини. Наша колекція троянд завжди свіжа, тому що ми використовуємо квіти лише свіжозрізані та безпосередньо від виробника.

В цілому, троянди досить невибагливі у догляді, але вам знадобиться кілька простих прийомів. Свіжі, здорові квіти просто необхідні, якщо ви хочете продовжити їхнє життя.

31.05.2022

Також радимо переглянути

Засіб для догляду за зрізаними квітами Флора Актив

 

Засіб для догляду за зрізаними квітами "Флора Актив".

5 грн

  Детальніше

Читайте також

 

Хочете подарувати особливий букет?

Напишіть нам, і ми втілимо вашу ідею в життя!

Онлайн-бутік троянд у Києві