Загрузка
Як подовжити життя красі: секрети зберігання зрізаних троянд

Як подовжити життя красі: секрети зберігання зрізаних троянд

Кожна людина, яка вручає букет квітів, разом із запашним оберемком дарує частинку своєї душі. За допомогою розкішного букета або навіть однієї лаконічної квітки ми висловлюємо почуття, захоплення, повагу, сердечну прихильність. Закономірне бажання — зберегти свіжість подарованого букета протягом якомога тривалішого часу. Чому троянди так швидко починають в’янути? Це має дві основні причини. Перша — квіти були не першої свіжості, продавець збув троянди, які зрізали досить давно. Якщо купувати букети в онлайн-бутику Only Rose, такого гарантовано не станеться. Друга причина, чому троянди швидко в’януть у вазі, — неправильний догляд за букетом. Якщо не дотримуватися низки простих правил, то життя зрізаних квітів буде недовгим — максимум кілька днів. Після цього пелюстки почнуть втрачати пружність, в’янути, а листя — засихати.

Замовляючи троянди в онлайн-бутику Only Rose, до кожного замовлення ви отримаєте спеціальний засіб для догляду за букетами з троянд. Два пакунки засобу «Флора актив» буде достатньо для того, щоб кілька тижнів насолоджуватися неземним ароматом, красою, свіжістю та позитивом, які даруватиме оберемок троянд від коханої людини. До слова, засіб є «еліксиром довголіття» не лише для цих квітів. За його допомогою можна довго зберігати свіжими й інші зрізані квіти. Використовуючи цей засіб (у вигляді рідини в пакетиках), ви позбавите себе від необхідності постійно міняти воду та підрізати стебла квітів. «Флора актив» має «чарівну» властивість — очищає водопровідну воду навіть найсумнівнішої якості, наповнює рідину поживними речовинами, які підтримують квіти.

Переймаючись запитанням, чому троянди швидко в’януть вдома, ми починаємо шукати лайфхаки, як зберегти життя квітів в домашніх умовах максимально довго. Чимало способів збереження квітів винайшли наші бабусі, які отримували букети від шанувальників. Тоді жінок рідко балували квітами, тим паче розкішними голландськими трояндами, тож вони були вельми дорогими серцю. У ті часи й придумали численні способи, як не дати квітам зів’янути вже наступного дня.

Чому куплені троянди швидко в'януть і як з цим боротися

Термін свіжості живої квітки залежить від багатьох чинників: від дати, коли зрізали троянди в теплиці або на ґрунті, від сорту квітки, умов транспортування, зберігання на складі. Звісно, ніхто не буде з’ясовувати такі подробиці, отримавши розкішний оберемок троянд у подарунок від коханого чоловіка або шанувальника. Потрібно діяти, а не розмірковувати над тим, чому презентовані троянди швидко в’януть. Допомагають такі нескладні способи:

  1. Перш ніж налити воду для квітів, ретельно вимийте вазу або місткість, куди плануєте їх поставити. Якщо у ній залишаться сліди від попереднього букета, то вода швидко зіпсується і троянди довго не протягнуть. Рідину рекомендується відстояти бодай пів години. Якщо є можливість, то «напувайте» свої троянди дистильованою водою.
  2. Дотримуйтеся сезонності. Влітку вода обов’язково має бути прохолодною, але не крижаною, і в жодному разі не теплою. Взимку підготуйте для букета рідину кімнатної температури.
  3. На 1 літр підготовленої описаними вище способами води використайте пакетик (об’єм — 5 мл) засобу для подовження життя зрізаних квітів. Засіб «Флора Актив» надовго збереже бутони свіжими, а листя — зеленим
  4. Дайте трояндам, які потрапили в приміщення з морозу, трохи часу, щоб «прийти до тями» та зрівнятися за температурою з атмосферою в кімнаті. Лише тоді стебла потрібно підрізати під кутом 45 градусів, потім помістити в воду або підготовлений у домашніх умовах розчин. Якщо все робити правильно, запитання, чому у мене швидко в’януть троянди, більше ніколи не виникне.

Замовляйте для своїх близьких і коханих лише квіти преміальної якості в онлайн-бутику Only Rose. Це єдиний в Україні спеціалізований бутик для тих, хто не уявляє життя без цих фантастичних квітів. Умови доставки по Києву та іншим містам уточнюйте під час замовлення.

09.07.2021

Також радимо переглянути

Засіб для догляду за зрізаними квітами Флора Актив

 

Засіб для догляду за зрізаними квітами "Флора Актив".

5 грн

  Детальніше

Читайте також

Стереотипи про жовті квіти: реабілітуємо жовті троянди

Коли дарують жовті троянди, до чого це - вивчаємо історію та легенди

Детальніше  »

 

Хочете подарувати особливий букет?

Напишіть нам, і ми втілимо вашу ідею в життя!

Онлайн-бутік троянд у Києві