Загрузка
Мода на букети з троянд: як створити трендову композицію

Мода на букети з троянд: як створити трендову композицію

Жодне свято, жоден важливий день у житті людини не може обійтися без флористичного супроводу. Ми даруємо букети, коли хочемо висловити почуття, порадіти щастю близьких або підтримати їх у скрутну хвилину. У моді на букети існують свої тренди та тенденції. Не є винятком створення букетів з «королеви квітів» — троянди.

Здавалося б, що тут складного — скомпонувати букет з квітів, які самі по собі розкішні та не вимагають додаткових зайвих прикрас. Максимум — загорнути в обгортковий папір, зав’язати стрічкою або в особливому випадку упакувати в коробку. Уявіть собі, існує мода, що регламентує, які сорти троянд нині вважають кращими для створення букетів.

Розберімося, що актуально та які квіти замовити з того чи іншого приводу в онлайн-бутику Only Rose.

Види троянд для букетів: модні тенденції

Основне віяння флористичної моди — природність і простота. Що менше помітні в результаті зусилля флориста-дизайнера, то актуальнішою буде композиція.

Модні квіткові композиції з троянд та інших квітів мають створювати враження, що їх хвилину тому зрізали з куща або зібрали на полі в природному середовищі й недбало з’єднали у вишуканий букет. Відповідно, коли хочете, аби букет відповідав вимогам сучасної моди, відмовтеся від традиційного формування, коли всі квіти складено рівненько одна до одної, на однаковому рівні. Удаваної недбалості композиції можна надати, складаючи троянди на різному рівні. Видимість певної хаотичності легко створити, вибравши для букета квіти різних відтінків. До речі, модні нині троянди-спрей (гілки-суцвіття, на яких може бути до десятка бутонів і квітів) повністю вписуються в цей тренд недбалості, хаотичності в традиціях стилю бохо. Створити з таких квітів лінійний букет, в якому всі троянди «витягнулися по струнці», навіть за бажання не вийде.

Ще одна модна тенденція — компонувати в одній композиції троянди різних кольорів і відтінків. Це може бути свіжий контраст білих і троянд глибокого червоного кольору. Але на піку популярності та флористичної моди — гармонійне поєднання ніжних відтінків. Наприклад, ніжно-лілові та рожеві троянди в одному букеті — це фантастично красиво, вишукано й небанально. Не бійтеся також поєднувати різні сорти троянд — великі бутони на довгих ніжках і трояндові гілки. Ви здивуєтеся, наскільки цікавим може бути таке, здавалося б, дивне поєднання.

На пальму першості в модному рейтингу трояндових букетів впевнено претендують монокомпозиції. Лише розкішні квіти одного відтінку, максимум — оформлення крафтовим папером або взагалі без нічого. Природна краса в чистому вигляді — це тенденція, якої варто дотримуватися флористам, що прагнуть створювати актуальні букети з троянд.

При оформленні букетів з різних сортів троянд слід дотримуватися основного правила, що не втрачає своєї актуальності вже кілька років поспіль, — sustainability. Це означає зведене до мінімуму застосування різного штибу полімерних паковань і пластику, а також будь-якого іншого пакувального та декоративного матеріалу.

Сорти троянд для весільного букета - що в моді?

Україна ніколи не стояла осторонь від флористичної моди. Київ славиться безліччю квіткових салонів, шкіл дизайну, відомими майстрами. Але все це тьмянішає перед природною красою свіжих високоякісних троянд, представлених в онлайн-бутику Only Rose! Кожна наречена мріє про ефектний весільний букет, який супроводжуватиме її в найголовніший день у житті. У цій сфері теж є модні тенденції. У сезоні весіль 2021 року актуальними будуть такі напрями флористичного дизайну:

  • піоноподібні (спрей) троянди в композиції нареченої;
  • монобукети — з одного кольору троянд;
  • нелінійність, хаотичність — загальна квіткова тенденція;
  • пастельні відтінки — фішка весільного сезону. Вибираючи весільний букет з чайних троянд, ніжних квітів персикового, лілового, рожевого відтінку, жодна модна наречена не помилиться;
  • гра на контрасті. Для класичних білих троянд гармонійним обрамленням будуть листя темно-зеленого кольору.

Замовляйте модні букети від Only Rose!

24.07.2021

Також радимо переглянути

Читайте також

Стереотипи про жовті квіти: реабілітуємо жовті троянди

Коли дарують жовті троянди, до чого це - вивчаємо історію та легенди

Детальніше  »

 

Хочете подарувати особливий букет?

Напишіть нам, і ми втілимо вашу ідею в життя!

Онлайн-бутік троянд у Києві