Загрузка
Чому варто дарувати квіти на 8 Березня?

Чому варто дарувати квіти на 8 Березня?

Насамперед, якщо жінка, яку ви хочете привітати з 8 Березня, любить квіти, це не вимагає додаткових пояснень. Однак, навіть якщо квіти не є першим вибором серед подарунків вашої обраниці, все ж таки варто враховувати переваги потужного ефекту, який може зробити букет, коли ви подаєте його на подяку або на знак уваги.

Наприклад, дослідження Університету Рутгерса показало, що учасники, які отримали квіти в подарунок, «одразу ж демонструють сильну і позитивну поведінку, що відображає позитивний ефект» (Haviland-Jones, 2005), припускаючи, що це один із найшвидших і найефективніших способів зробити день особливим . Також результати показали, що респонденти повідомляли про покращення настрою також і в наступні дні.

Найчастіше 8 березня сприймається як жіночий день. Безумовно, всі жінки, молоді та дорослі, і навіть зовсім маленькі, очікують від своїх чоловіків додаткової уваги цього дня. Усі жінки люблять квіти, навіть ті, хто стверджує протилежне. Але чоловіки, пам'ятайте, що 8 березня – це свято не тільки вашої коханої, але також свято мам, дочок, бабусь та інших близьких вам жінок.

Які квіти варто обрати для Міжнародного жіночого дня?

Перше що спадає на думку – троянди.

Дарить розы - это всегда хорошая идея, особенно в Международный женский день. 

Дарувати троянди - це завжди гарна ідея, особливо у Міжнародний жіночий день. Троянди, зазвичай, несуть у собі значення любові і романтики, але кожен колір троянд зазвичай має своє особливе значення (про яке ви можете дізнатися більше в нашій статті «ЩО ОЗНАЧАЄ КОЛІР ТРОЯНД: ВИВЧАЙМО АЗИ «МОВИ КОЛЬОРІВ. Троянди - один з кращих квітів для відправки комусь особливому з будь-якого приводу.  Це тому, що їх дуже популярно дарувати жінкам у таких країнах, як Україна, де Міжнародний жіночий день – державне свято.

Мімоза

Мімоза - один із символічних кольорів, пов'язаних із Міжнародним жіночим днем ​​(особливо в Італії). Яскраво-жовтий колір і хвилясті розлогі квіти - це енергійна і жива квітка, якою можна поділитися з кимось особливою.

Тюльпани

Чудова весняна квітка, барвиста та елегантна за формою, ще одна популярна квітка в Українку. Тюльпани красиві за сезоном і чудово виглядають у букеті.

Лілії

Лілії, що втілюють сутність жіночності, є чудовим вибором для жіночого дня. Лілії відомі тим, що уособлюють багато аспектів жіночності, такі як материнство, краса та пристрасть, тому вони обов'язково стануть хітом дня.

Скільки троянд дарувати на 8 Березня?

Щоб ваша обраниця не засумнівалася у ваших почуттях, вибирайте букет від 19 троянд. Такий букет виглядає впевнено та красиво. Якщо ви хочете зробити вражаючий букет, вибирайте букет від 35 троянд. Ну а 101 троянда підкорить навіть найхолодніше серце. Також можна вибрати композицію з троянд у капелюшній коробці, або у коробці у формі серця.

Який колір троянд обрати?

У питанні кольору троянд пропонуємо покладатись на улюблені кольори жінки, якій призначається букет. Традиційно, на 8 березня користуються попитом червоні, білі та рожеві троянди. Але, тут не може бути чіткого правила, тому що, наприклад, для любительок жовтих троянд - найкращий вибір буде піоноподібні жовті троянди Піоні Баблз.

16.12.2021

Також радимо переглянути

19 біло-рожевих троянд в коробці «Онлі Джелато»

1 729 грн

  Детальніше
Букет з 19-ти гілок білих піоноподібних троянд «Міс Бомбастік»

Цей неймовірний та розкішний букет – вдалий презент до дійсно особливої події.

1 197 грн

  Детальніше
Букет з 19-ти гілок рожевих піоноподібних троянд «Місті Баблз»

Кожна пелюстка цього букету створює гармонічний яскравий ансамбль свята та любові.

1 349 грн

  Детальніше

Читайте також

Історія Дня святого Валентина

Ищете букет на День святого валентина? Давайте разбираться вместе, какой букет лучше подарить любимому человеку.

Детальніше  »

Стереотипи про жовті квіти: реабілітуємо жовті троянди

Коли дарують жовті троянди, до чого це - вивчаємо історію та легенди

Детальніше  »

 

Хочете подарувати особливий букет?

Напишіть нам, і ми втілимо вашу ідею в життя!

Онлайн-бутік троянд у Києві