Загрузка
Весільний букет з троянд: модні тенденції та форми

Весільний букет з троянд: модні тенденції та форми

У це складно повірити, але пандемія, яка охопила всю планету й вплинула на життя в кожній точці Землі, відбилася і на... весільній моді! Відійшли на другий план пишні багатолюдні церемонії та гуляння, оскільки люди побоюються брати участь у масових заходах. У моду ввійшли камерні зворушливі церемонії, на яких присутні лише найближчі друзі та перше родинне коло. У таких обставинах на перший план виходять деталі — гостей менше, молодят розглядають пильніше та зблизька. Тож зросло й значення букета нареченої, який повинен гармоніювати з бутоньєркою на піджаку нареченого.

Не варто применшувати значення весільної квіткової композиції в загальному процесі підготовки до урочистостей. Не забувайте, що букет буде на кожній офіційній фотографії, а це — сімейна пам’ять на десятиліття. А ще наречена кине свій букет у руки однієї з подружок, яка повинна буде зберегти його в засушеному вигляді аж до власного весілля.

Отже, які є актуальні ідеї весільного букета? З троянд! Скажуть вам найпросунутіші флористи-дизайнери й матимуть рацію. На вершині рейтингу трендів весільної моди розташувалися саме композиції з троянд. Але існують певні правила. Дотримуючись їх, ви гарантовано отримаєте титул найстильнішої нареченої в місті.

Ідеї букетів нареченої з троянд - який стиль у моді

Онлайн-бутик Only Rose пропонує авторські букети на замовлення та готові весільні композиції, виготовлені відповідно до актуальних трендів. Ось найпомітніші тенденції в цьому сегменті флористики:

  • максимальна природність, відкритість, навіть простота. Обов’язково має бути видно стебла троянд. У моді злегка недбалий стиль, букет повинен мати такий вигляд, начебто наречена щойно зібрала квіти в казковому саду та власноруч склала композицію в індивідуальному стилі;
  • мінімум компонентів. Зрозуміло, флористи можуть використовувати зелень для оформлення, сухоцвіти, гілочки дерев й інший декор. Але тільки мінімум. В іншому разі букет вийде занадто строкатим, перевантаженим деталями, переключатиме увагу з нареченої в цілому на себе;
  • третє правило, по суті, є продовженням другого. Провідні стилісти аж ніяк не рекомендують використовувати пакувальні матеріали з пластику та інших полімерів. Це вельми застарілий варіант, який нині навіть вважають проявом поганого смаку. Тож жодних пластмасових стрічок, держаків, целофанової плівки. Максимум — шовкова стрічка, крафтовий папір;
  • пастельні тони. Це писк весільної моди! Ніжні кремові, попелясті, лілові чайні троянди просто ідеально доповнять образ нареченої, хоч би в якому стилі його продумали;
  • весільний букет для нареченої з кущових троянд або так званих піоноподібних. Вони коштують дорожче класичних, але мають по-справжньому приголомшливий вигляд. Букет з таких квітів повністю відповідає моді на легку недбалість, нелінійність композиції, адже кущові троянди — це гілки з квітами та бутонами, розташованими на різних рівнях. Ці квіти поза сумнівом не вимагають нав’язливого декору та зайвого синтетичного паковання.

Незмінну популярність серед наречених-модниць мають саме весільні букети з трояндами. Найкращі ідеї їх створення втілено нашими флористами — замовляйте композицію до весілля, не турбуючись про свіжість квітів і пунктуальність кур’єра. Доставка по Києву й околицях столиці України — за домовленістю в кожному випадку. Не забудьте замовити бутоньєрки, а також, за потреби, додатковий флористичний декор для церемонії.

31.08.2021

Також радимо переглянути

Весільний букет  «Амелі»

820 грн

  Детальніше
Весільний букет  «Клаудіа»

820 грн

  Детальніше
Весільний букет  «Агата»

1 220 грн

  Детальніше
Весільний букет «Марі»

660 грн

  Детальніше
Весільний букет «Тільда»

1 300 грн

  Детальніше

Читайте також

Стереотипи про жовті квіти: реабілітуємо жовті троянди

Коли дарують жовті троянди, до чого це - вивчаємо історію та легенди

Детальніше  »

 

Хочете подарувати особливий букет?

Напишіть нам, і ми втілимо вашу ідею в життя!

Онлайн-бутік троянд у Києві