Загрузка
Як доглядати за трояндами в коробці?

Як доглядати за трояндами в коробці?

Троянди в капелюшній коробці — найпрактичніший з усіх букетів, адже він вимагає мінімального клопоту для отримувача. Усе, що потрібно зробити для цього букета, — обрати йому найкраще місце та милуватися.

При чому тут капелюх?

Подейкують, що моду на троянди в капелюшній коробці спричинив Бернард Шоу, який саме таким чином подарував букет своїй коханій Стелі Кемпбел. Саме її письменник бачив квіткаркою у своїй п’єсі «Пігмаліон». Зрозуміло, що вона й зіграла цю роль. Після смерті актриси було знайдено ту саму коробку, куди жінка складала всі листи Шоу. Тоді й почався справжній бум на квіти в шляпних коробках.
Якщо і вас захопила ця прониклива історія кохання, сьогодні троянди в коробці можна купити в Києві, зробивши замовлення в нашому інтернет-магазині.

Троянди в коробці: як усе влаштовано

Обираючи троянди в капелюшній коробці, можете не переживати за їхню стійкість. При формуванні композиції, на дно декоративної коробки флористи ставлять флористичну губку, заповнену водою. Стебла троянд знаходяться в ній та вбирають стільки вологи, скільки потрібно. Губка тримає вологу в собі, а коробка не промокає.

Як доглядати за трояндами в коробці

Свіжі троянди в шляпній коробці не потребують додаткового догляду та можуть простояти в коробці до 7 днів. Ось три прості правила, щоби не зашкодити:

1. Оберіть найгарніше місце, захищене від протягу чи джерела тепла (радіатори опалення, пряме сонячне проміння).
2. Не витягайте квіти з оази та не підрізайте стебла.Так квіти шкидко зів’януть.
3. Не зрошуйте квіти холодною водою та не лийте воду на бутони квітів.

Як замовити троянди в коробці в Києві?

Це надзвичайно милий та естетично досконалий подарунок, який можна замовити, не виходячи з дому. Просто обирайте серед великого трояндового розмаїття та капелюшних упаковок: низькі та високі циліндри, прямокутні чи у формі серця, паперових пакетів та навіть милої чашечки.

Замовити букет можна цілодобово на нашому сайті. Доставка по Києву здійснюється щодня. Клац-клац і готово!

04.11.2022

Також радимо переглянути

19 персикових троянд у коробці «Пінкі Бокс»

779 грн

  Детальніше
19 персикових троянд в сумочці «Піч Аваланч»

874 грн

  Детальніше
Жовті піоноподібні троянди в коробці «Піоні Баблз» 35 шт.

2 940 грн

  Детальніше

Читайте також

Квіти-свято: що таке півонієподібні троянди

Пухкі та пишні бутони, щільно заповнені пелюстками, аромати весни та свіжості… Квіти-свято, що уособлюють красу півоній, але схожі на них лише зовні, адже вони більш витончені та мають розмаїття відтінків. Це півонієподібні троянди — особливий сорт, що радує своїм цвітінням цілий рік.

Детальніше  »

Топ 5 червоних троянд від Only Rose, щоби висловити свою пристрасть

Червону троянду дарую я вам… Це відомий рядок з українського танго, яке якнайкраще передає суть цієї квітки. Квітки, до якої й саме танго пасує якнайкраще. Червоні троянди — квіти кохання, чуттєвості, зустрічей, що залишаються в серці назавжди.
Наш трояндовий гід обрав для вас топ 5 червоних троянд, що стануть символом справжньої любові.

Детальніше  »

 

Хочете подарувати особливий букет?

Напишіть нам, і ми втілимо вашу ідею в життя!

Онлайн-бутік троянд у Києві