Загрузка
Які троянди найкраще подарувати на день народження?

Які троянди найкраще подарувати на день народження?

День народження – це особливе свято, і ми не уявляємо його без подарунків. У той час, як можна вибрати безліч подарунків на день народження, квіти залишаються широко популярним вибором. Величезна різноманітність квітів ускладнює вибір, але коли виникає дилема, завжди вибирайте троянди. Навряд чи знайдеться людина, яка не любить троянди. Це дуже приваблива квітка, що привертає увагу. У трояндах є багато відтінків, з яких можна вибрати. Отже, ось кілька найкращих троянд, які ви можете обрати до дня народження:

 

Червоні троянди

Коли ми думаємо про троянди, на думку одразу приходить саме червоні. Яскравий колір цієї троянди робить її дуже яскравою та чарівною. Червона троянда була історичним символом романтизму і увійшла до багатьох літературних творів. Червона троянда означає прихильність, любов та пристрасть. Цей відтінок може бути найкращим вибором, якщо це день народження вашої дружини або дівчини. Ми пропонуємо 5 сортів червоних троянд від українського виробника з доставкою по Києву та області.

 

Жовті троянди

Жовтий дуже веселий колір, а жовта троянда ідеально доповнить атмосферу дня народження. Завдяки своєму яскравому кольору вона завжди приносить позитив, а отримувач обов'язково буде щасливим, отримавши такі квіти. Жовті троянди не так поширені, як червоні, і ви можете очікувати, що ви будете єдиною людиною на вечірці, яка їх подарує. Крім того, жовті троянди символізують міцні узи дружби, і, якщо у вашого друга незабаром день народження, букет жовтих троянд разом із доповненням може стати найкращим вибором.Чи знаєте ви, що жовті троянди не мали такого гарного значення у давнину? У вікторіанську епоху жовта троянда означала ревнощі і дарувалась людиною, яка у вас розчарувалася. Що ж, зараз не вікторіанська епоха, і, отже, тепер можете вільно подарувати своєму другу жовті троянди.

 

Білі троянди

Білий - елегантний колір, що символізує чистоту. Існує міф, що білі троянди можна використовувати лише у шлюбах. Хоча вони широко популярні у шлюбі, це не обмежує їх використання в інших випадках. Одне з найпопулярніших значень білих троянд – нові починання. Отже, якщо хтось із ваших друзів має намір почати новий розділ у своєму житті і хоче побажати їм удачі в день народження, білі троянди — найкращий варіант. Хоча іноді буває важко знайти білі троянди, ми пропонуємо велику колекцію білих троянд, які, безперечно, будуть найкращими з тих, що ви можете отримати. В нашому магазині ви можете обрати класичній білі троянди сорту Аваланч або тендітні білосніжні троянди Білуга

 

Персикові троянди

Персиковий - дуже простий, але гарний колір, і в той час як інші троянди дуже популярні, троянди персикового кольору залишаються дуже недооціненою. Персикові троянди унікальні, і якщо ви хочете подарувати квіти в коробці, персиковий колір це те, що вам потрібно. Персикові троянди означають глибоку подяку та милосердя. Отже, якщо людина зіграла важливу роль у вашому житті, букет персикових троянд був би чудовим подарунком, щоб висловити йому свою подяку.

04.04.2022

Також радимо переглянути

Троянда Аваланч

 

Аваланч – це королева білих троянд: струнка, тендітна і вишукана.

ціна від 38 грн

  Детальніше

Читайте також

 

Хочете подарувати особливий букет?

Напишіть нам, і ми втілимо вашу ідею в життя!

Онлайн-бутік троянд у Києві